Kategoriler

Android Cihazla üzerinden Bilgisayarla internete bağlanmak konusunda detaylı bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.Android Cihazla üzerinden Bilgisayarla internete bağlanmak ile android telefonlarınıza yenilik sağlayabilirsiniz. Android Cihazla üzerinden Bilgisayarla internete bağlanmak ile ilgili siz de görüşlerinizi aşağı kısımdan bizimle paylaşabilirsiniz. DMCA.com
Android Cihazla üzerinden Bilgisayarla internete bağlanmak ile ilgili konu hakkında bilgi almak için sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sizler de Android Cihazla üzerinden Bilgisayarla internete bağlanmak konusuyla bilgilerinizi yorum olarak bizle paylaşabilirsiniz.

androidAndroid Cihazla üzerinden Bilgisayarla internete bağlanmak
Android sistemli cihazınızı bilgisayarınızda bağlayarak, internet,3G ya da 4G bağlantısı, ya da başka bir şey şekilde masaüstü ya da dizüstü bilgisayarınızın internete erişimini sağlayabilirsiniz.

  • Önce android telefonunuza pdanet uygulamasını kurun. (Gerekli uygulama : Android PdaNet Uygulaması)
  • Sonra bilgisayarınıza uygun olan PdaNet uygulamasını indirin ve bilgisayara yükleyin. ( Gerekli uygulama: Bilgisayar PdaNet uygulaması
    -Version 2.45 installer – 32-bit Windows 7/Vista/XP indir
    -Version 2.45 installer – 64-bit Windows 7/Vista indir )
  • Programı bilgisayara yüklerken usb kablo takılı olsun. Telefondaki pdanet uygulamasına değişiklik yapılmasını sorduğunda evet deyin. Telefonu usb kablo ile bilgisayara bağladıktan sonra pdanet programını çalıştırın.
  • Kurulum bittikten sonra programı hem bilgisayardan hem telefondan çalıştırmak gerekiyor. Bilgisayarın bildirim alanında pdanet simgesine sağ tıklayın, settings sekmesinden açılan menüde Use Google DNS seçeneğini kaldırın. Tekrar pdanet simgesine sağ tıklayın ve en üstteki Connect seçeneğini tıklayın.
    Eğer hattınızda 3G aktifse artık bilgisayarınız android telefonunuz üzerinden internete bağlanacak..
Bu konuya ait başlıklar
1 Ara 2011
8.931 views kez okundu
androidpc
Kategori: AndroidInternet
Android Cihazla üzerinden Bilgisayarla internete bağlanmak ve Android Cihazla üzerinden Bilgisayarla internete bağlanmak ile ilgili fotoğraflara ve incelemelere yer bulabilirsiniz. Android Cihazla üzerinden Bilgisayarla internete bağlanmak resim, fiyat konusunda yorum bırakabilir beğendiğiniz ve beğenmediğiniz yanları bizimle paylaşabilirsiniz.
Yorum Yaz
Ad Soyad:
Yorum:

Sitedeki gelişmelerden anında haberdar olmak istiyorsanız. E-posta adresinizi ekleyiniz.