Kategoriler

Twitter yer bildirimi nasil yapilir konusunda detaylı bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.Twitter yer bildirimi nasil yapilir ile android telefonlarınıza yenilik sağlayabilirsiniz. Twitter yer bildirimi nasil yapilir ile ilgili siz de görüşlerinizi aşağı kısımdan bizimle paylaşabilirsiniz. DMCA.com
Twitter yer bildirimi nasil yapilir ile ilgili konu hakkında bilgi almak için sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sizler de Twitter yer bildirimi nasil yapilir konusuyla bilgilerinizi yorum olarak bizle paylaşabilirsiniz.

Twitter yer bildirimi nasil yapilir

Twitter yer bildirimi nasil yapilir

Twitter yer bildirimi nasil yapilir Öncelikle arkadaşlarınıza ulaşabilmek için, mobil cihazınıza uygun Foursquare uygulamasını indirin ve cihazınıza yükleyin. Daha sonra adres defteriniz, Facebook ve Twitter hesaplarınız aracılığıyla arkadaşlarınıza ulaşın ve nerelerde takıldıklarını keşfedin. Size ne kadar yakın olduklarına ve en son nerelerde bulunduklarına gözatın.
Eğer A.B.D.’de yaşıyorsanız ve cep telefonunuzun internet erişimi yoksa, Foursquare’i kısa mesajla da kullanabilirsiniz.

Foursquare Program Hakkında

Foursquare, çevrenizi ve dünyayı keşfetmenize yardımcı olan, arkadaşlarınızla buluşmanızı, görüşmenizi vb. kolaylaştıran, çeşitli ödüller sunan bir sosyal ağ ve konum paylaşım uygulamadır.

Foursquare ile istediğiniz an arkadaşlarınızla nerede olduğunuzu, resimlerinizi paylaşabilir ve onların yorumlarını alabilirsiniz (Yakınlardayım bir merhabaya uğrayacağım.), ipuçları bulabilirsiniz (O lokantının makarnasını tavsiye ederim.). Gezdiğiniz bulunduğunuz yerleri paylaşarak (cheked-in) puanlar ve ödüller de kazabilirsiniz. indirmek için linke tıkla…Foursquare Program indir

Bu konuya ait başlıklar
31 Mar 2012
75.503 views kez okundu
androidpc
Kategori: Twitter
Tablet PC Teknolojisi ve , , , , , , , , , , , , içerikli yazımızdaTwitter yer bildirimi nasil yapilir ve Twitter yer bildirimi nasil yapilir ile ilgili fotoğraflara ve incelemelere yer bulabilirsiniz. Twitter yer bildirimi nasil yapilir resim, fiyat konusunda yorum bırakabilir beğendiğiniz ve beğenmediğiniz yanları bizimle paylaşabilirsiniz.
Yorum Yaz
Ad Soyad:
Yorum:

Sitedeki gelişmelerden anında haberdar olmak istiyorsanız. E-posta adresinizi ekleyiniz.