Kategoriler

iPad 3 ya da Aypet 3 konusunda detaylı bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.iPad 3 ya da Aypet 3 ile android telefonlarınıza yenilik sağlayabilirsiniz. iPad 3 ya da Aypet 3 ile ilgili siz de görüşlerinizi aşağı kısımdan bizimle paylaşabilirsiniz. DMCA.com
iPad 3 ya da Aypet 3 ile ilgili konu hakkında bilgi almak için sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sizler de iPad 3 ya da Aypet 3 konusuyla bilgilerinizi yorum olarak bizle paylaşabilirsiniz.

iPad 3 ya da Aypet 3 -

Ipad  (aypet) 2’nin çıkmasının ardından gözler yeni çıkacak Ipad (aypet) 3 ve onun özelliklerindeydi. 2012 yılında yeni Ipad piyasaya çıktı.aypet%203

iPad 3 ya da Aypet 3

iPad 3 ya da Aypet 3

aypet%20fiyatlari

Herkes adının Ipad  (aypet) 3 olacağını düşündüyse de Apple yetkilileri adını yeni Ipad olarak koydular. Piyasaya sunulmasıyla beraber çok büyük ilgi gördü ve kısa sürede milyonlarca satıldı. Özelliklerinde bir önceki sürümüne göre köklü değişiklikler gözlenmekte.

Aypet 3

Aypet 3

Ipad  (aypet) 3te ilk göze çarpan görüntü kalitesindeki artış. Bir önceki sürüme göre ekran çözünürlüğünün 2 kat artmış olması mükemmel bir görüntü deneyimi sunmaktadır. 3 milyon renkten oluşan ekran 9,7 inç boyut sunuyor. Çözünürlüğünün de 2048×1536 olması kullanıcıya fazlasıyla yetmektedir. Full HD videoları açabilecek yeterliliğe sahip olması, pil ömrünün 10 saat olması yeni gelen özelliklerden. Bir önceki sürümünden farklı olarak 3G yerine 4G teknolojisine sahip olması. HDTV özelliği sayesinde FULL HD televizyonlarınıza bile bağlayabilirsiniz. Ipad  (aypet) 2’den farklı yönlerine genel olarak baktığımızda işlemci hızı, ekran boyutu, ekran çözünürlüğü, FULL HD’ ye geçmiş olması, 4G teknolojisi ve pil ömrüdür. Bu zamana kadar çıkmış tabletler arasından en iyi ekrana sahip olması rakipsiz olmasını sağlamıştır. Bluotooth 4,0 sayesinde veriler kat kat daha hızlı aktarılmaktadır. Yeni nesil Bluotooth ile ilkleri yaşatmayı amaçlamıştır.  5 MP kamerası sayesinde cıvıl cıvıl fotoğraflar çekebilir mükemmel bağlantıları sayesinde paylaşabilirsiniz. Ipad  (aypet) 3 1100-1300 arası fiyatlarla kullanıcıyla buluşmaktadır. Bir önceki sürüme göre ince bir yapıya sahip olması daha zarif görünmesini sağlamaktadır. Apple kalitesinde en gelişmiş tablet bilgisayara ulaşırsanız pişman olmayacağınızı göreceksiniz.

Bu konuya ait başlıklar
27 Ağu 2012
13.046 views kez okundu
androidpc
Kategori: Aypet Aypot AyfoniPad
iPad 3 ya da Aypet 3 ve iPad 3 ya da Aypet 3 ile ilgili fotoğraflara ve incelemelere yer bulabilirsiniz. iPad 3 ya da Aypet 3 resim, fiyat konusunda yorum bırakabilir beğendiğiniz ve beğenmediğiniz yanları bizimle paylaşabilirsiniz.
YORUMLAR (Bu yazıya 1 defa yorum yapılmış.)
 • 12 Temmuz 2013
  sıla kurt dedi ki;

  büyük içinde güzel oyunlar olucak hiç mağusu olmiycak dışı beyaz olucak

 • Yorum Yaz
  Ad Soyad:
  Yorum:

  Sitedeki gelişmelerden anında haberdar olmak istiyorsanız. E-posta adresinizi ekleyiniz.