Kategoriler

Android için Microsoft Ofis Programı Word Excell vs. konusunda detaylı bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.Android için Microsoft Ofis Programı Word Excell vs. ile android telefonlarınıza yenilik sağlayabilirsiniz. Android için Microsoft Ofis Programı Word Excell vs. ile ilgili siz de görüşlerinizi aşağı kısımdan bizimle paylaşabilirsiniz. DMCA.com
Android için Microsoft Ofis Programı Word Excell vs. ile ilgili konu hakkında bilgi almak için sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sizler de Android için Microsoft Ofis Programı Word Excell vs. konusuyla bilgilerinizi yorum olarak bizle paylaşabilirsiniz.

Ofis programına burdan ulaşabilirsiniz.Android cihazlarda pdf dosyaları açmak için gerekli olan uygulamayı Android PDF Reader konumuzda söylemiştik. Bu konumuzda da Android tabletlerinizde ofis belgelerini açabilmeniz için kullanabileceğiniz ücretsiz bir uygulama/programdan bahsetmek istiyorum. Android cihazlarınızdan ofis, excell belgelerini açabilmek için ücretsiz olarak play googleden dağıtılan güzel bir uygulama.

Android için Ofis programı

Android için Ofis programı

Henüz ben denemedim ama yorumlara da bakacak olursak kullanıcılar memnun gibi. En kısa süre içerisinde ben de deneyip yorumumu tekrar paylaşacağım.

Kingsoft Offis Android Programı

Bu uygulamaya yapılan bazı yorumlar…

Ben böyle program görmedim. Tek kelimeyle mükemmel. Allah razı olsun edeceğinize sağlık :) Ergin 

Bu kadar kaliteli bir uygulamayı ücretsiz olarak sunanlara gerçekten çok teşekkür ederim.hop 

Free versiyonu ile aynı. Farkı üst menüleri türkçe olması. Hemen her ofis dosyasını açıyor. Docx dosyasını doc a göre daha yavaş açıyor.Vadettin 

 

Bu konuya ait başlıklar
12 Kas 2012
17.206 views kez okundu
androidpc
Kategori: AndroidUygulama
Android için Microsoft Ofis Programı Word Excell vs. ve Android için Microsoft Ofis Programı Word Excell vs. ile ilgili fotoğraflara ve incelemelere yer bulabilirsiniz. Android için Microsoft Ofis Programı Word Excell vs. resim, fiyat konusunda yorum bırakabilir beğendiğiniz ve beğenmediğiniz yanları bizimle paylaşabilirsiniz.
YORUMLAR (Bu yazıya 1 defa yorum yapılmış.)
 • 23 Aralık 2012
  ali dedi ki;

  Super

 • Yorum Yaz
  Ad Soyad:
  Yorum:

  Sitedeki gelişmelerden anında haberdar olmak istiyorsanız. E-posta adresinizi ekleyiniz.