Kategoriler

Android Tablete Android Market Uygulaması indir konusunda detaylı bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.Android Tablete Android Market Uygulaması indir ile android telefonlarınıza yenilik sağlayabilirsiniz. Android Tablete Android Market Uygulaması indir ile ilgili siz de görüşlerinizi aşağı kısımdan bizimle paylaşabilirsiniz. DMCA.com
Android Tablete Android Market Uygulaması indir ile ilgili konu hakkında bilgi almak için sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sizler de Android Tablete Android Market Uygulaması indir konusuyla bilgilerinizi yorum olarak bizle paylaşabilirsiniz.

Android Tablete Android Market Uygulaması indir

Tablet form faktörü ve Android 3.0 (Petek) için optimize edilmiş.  Android Market şimdi harika uygulamalar, oyunlar, ve sizin için widget’lar bulmak için hızlı ve kolay hale getirir. Android deneyiminizi kişiselleştirmek için kategoriye göre düzenlenmiş indirmek için 150,000 ‘den fazla ve uygulamalar ve oyunlar...

 • 150,000 ‘in üzerinde uygulamalar ve oyunlar
 • Ücretli ve Ücretsiz uygulamalar
 • Mesaj kullanıcı yorumlarını ve oranı uygulamalar
 • Mevcut uygulama ve oyun indirme görüntüleme ve yönetme
Bu uygulama Android 3.0 ve üstü HoneyComb tabletlere özeldir. Tabletler için daha hızlı bir şekilde hazırlanan uygulama yeni widget’lar bulunuyor.

Android market

Android tabletler için Android Market uygulamasını Android Market üzerinden buraya tıklayarak indirebilirsiniz.
Bu konuya ait başlıklar
25 Ağu 2011
4.666 views kez okundu
androidpc
Kategori: Android MarketUygulama
Tablet PC Teknolojisi ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , içerikli yazımızdaAndroid Tablete Android Market Uygulaması indir ve Android Tablete Android Market Uygulaması indir ile ilgili fotoğraflara ve incelemelere yer bulabilirsiniz. Android Tablete Android Market Uygulaması indir resim, fiyat konusunda yorum bırakabilir beğendiğiniz ve beğenmediğiniz yanları bizimle paylaşabilirsiniz.
YORUMLAR (Bu yazıya 2 defa yorum yapılmış.)
 • 12 Eylül 2011
  future dedi ki;

  Teşekkurler, Android Market uygulamasını arıyordum..

 • 29 Temmuz 2012
  Halil ibrahim babacan dedi ki;

  Market nerden indiriliyor bulamıyorum

 • Yorum Yaz
  Ad Soyad:
  Yorum:

  Sitedeki gelişmelerden anında haberdar olmak istiyorsanız. E-posta adresinizi ekleyiniz.