Kategoriler

Foursquare Program indir konusunda detaylı bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.Foursquare Program indir ile android telefonlarınıza yenilik sağlayabilirsiniz. Foursquare Program indir ile ilgili siz de görüşlerinizi aşağı kısımdan bizimle paylaşabilirsiniz. DMCA.com
Foursquare Program indir ile ilgili konu hakkında bilgi almak için sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sizler de Foursquare Program indir konusuyla bilgilerinizi yorum olarak bizle paylaşabilirsiniz.

indir Foursquare Program Hakkında
Arkadaşlarınızın ve sayısı binleri aşkın Foursquare kullanıcılarının önerilerine gözatabilirsiniz. Bulunduğunuz konuma ait görüşleri ve tavsiyeleri bularak, bunları yapılacak listenize ekleyebilir ya da bunlardan uzak durabilirsiniz.

Foursquare, çevrenizi ve dünyayı keşfetmenize yardımcı olan, arkadaşlarınızla buluşmanızı, görüşmenizi vb. kolaylaştıran, çeşitli ödüller sunan bir sosyal ağ ve konum paylaşım uygulamadır.

Foursquare ile istediğiniz an arkadaşlarınızla nerede olduğunuzu, resimlerinizi paylaşabilir ve onların yorumlarını alabilirsiniz (Yakınlardayım bir merhabaya uğrayacağım.), ipuçları bulabilirsiniz (O lokantının makarnasını tavsiye ederim.). Gezdiğiniz bulunduğunuz yerleri paylaşarak (cheked-in) puanlar ve ödüller de kazabilirsiniz.

31 Ağu 2011
8.230 views kez okundu
androidpc
Kategori: Uygulama
Foursquare Program indir ve Foursquare Program indir ile ilgili fotoğraflara ve incelemelere yer bulabilirsiniz. Foursquare Program indir resim, fiyat konusunda yorum bırakabilir beğendiğiniz ve beğenmediğiniz yanları bizimle paylaşabilirsiniz.
Yorum Yaz
Ad Soyad:
Yorum:

Sitedeki gelişmelerden anında haberdar olmak istiyorsanız. E-posta adresinizi ekleyiniz.